تعمیرات یخچال و فریزر در شهریار

به متخصصان تعمیر یخچال و فریزر ما اعتماد کنید

تعمیر یخچال و فریزر خود را به متخصصان حرفه ای و باتجربه ما بسپارید

 

021-65329069 | 021-65910143

 

0919-9089987 | 0933-5088187

 

 

 

  تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی مجاز تعمیر یخچال و فریزر

 

مهم نیست یخچال و فریزر خود را از کجا خریداری کرده اید متخصصان حرفه ای و باتجربه تعمیر یخچال و فریزر ما تمام برندها و مدل های مختلف را پشتیبانی می کنند.

تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی مجاز تعمیر یخچال و فریزر
تعمیرگاه مجاز شهریار به عنوان تعمیرگاه مجاز یخچال و فریزر یکی از تخصصی‌ترین مراکز سرویس و تعمیر یخچال و فریزر در شهریار میباشد که سالهاست به‌صورت کاملاً تخصصی و علمی در این زمینه فعالیت دارد. تعمیرگاه مجاز شهریار با داشتن متخصص‌ترین تعمیرکاران در سطح شهر شهریار و تهران و کرج توانسته‌ تجربه چندین ساله خود را در تعمیرات یخچال و فریزر با علم روز دنیا گره بزند و یکی از مراکز تعمیر به‌روز در این زمینه باشد.

تعمیرگاه مجاز شهریار دارای نمایندگی مجاز تعمیرات تمام برندهای یخچال و فریزر می باشد .

تعمیرات انواع یخچال و فریزر در کمترین زمان ممکن توسط تعمیرکاران متخصص تعمیرگاه مجاز شهریار در محل شما انجام می شود. از این رو هیچ نیازی به مراجعه حضوری شما و یا انتقال و جابه جایی دستگاه معیوب وجود ندارد.

ارائه خدمات شبانه روزی در تعمیرگاه مجاز شهریار :

ما با خدمات ویژه خود به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی همراهتان خواهیم بود تا به محض بروز مشکلات در یخچال و فریزر شما علاوه بر برطرف نمودن مشکلات فعلی آن، از بروز مشکلات احتمالی بعدی نیز جلوگیری نماییم.

نحوه ارائه خدمات در تعمیرگاه مجاز شهریار :

پس از تماس با ما و شرح مشکلات مربوطه، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس میگیرند و پس از تشخیص ایراد دستگاه به متخصص مربوطه ارجاع میدهند تا برای بازدید و تعمیر یخچال و فریزر به محل شما مراجعه نمایند.

پس از بررسی های لازم طی گزارشی کامل شما را از تعداد قطعات معیوب، علت خرابی، حدود هزینه و حدود زمان تعمیر مطلع خواهند کرد که با توجه به صلاحدید شما قطعات مربوطه تعمیر یا تعویض خواهند شد. درصورت تعویض قطعه فقط از قطعات اصلی استفاده میگردد .

دستگاه های تعمیر شده و قطعات تعویض شده به مدت 6 ماه شامل گارانتی می باشد.

برند های تحت پوشش نمایندگی تعمیر یخچال و فریزر

  تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی مجاز تعمیر یخچال و فریزر